Pomáhat lidem, kteří si to zaslouží, možná vám

14. srpna 2007 v 16:04 | Jane |  Pro vás
Když tento článek začnete číst, prosím dočtěte ho.
Doufám, že to jak jsem to napsala pochopí každá osoba, která by chtěla, měla, nebo potřebovala pochopit. Víte, po dlouhý době sem si sedla ke kompu a něco sem napsala, a to já věci z ničeho nic asi jen tak nedělám, tento článek má pro mě význam, protože, jsem ho psala celý od srdce a né jako se nějaké články píši po lopatě.
V tomto článku je i kus mě, nekdo ho ucítí a někdo si ho jenom přejde a odejde, tak jak přišel.
Každý rozhoduje sám za sebe, je na vás jak vy.
Spím, nebo nespím? Je to skutečně, to co si člověk přeje aby prožíval?
Já nevím, dřív sem se měla kam schovat, teď taky, ale najde si mě to tam.
Přála bych si to jinak, ale vím, že to jinak být nemůže.¨
Neptejte se lidí kolem sebe a jen naslouchejte.
Slova nikdy nevystihnou to, co vy nebo někdo kolem vás cítí, co si myslí, jaký je, jaké má problémy a co chce dokázat.
Poslední dobou sem začala milovat noc, z toho důvodu, že je tak nádherně tichá a nesnaží se svýma názory říct jak to má být.
Každý ji pochopí jinak, každý ji procítí jinak a někdo ji nemusí ani objevit.
Snažím se vám možná naznačit, že hvězdy a příroda si nevybírají, pro koho budou svítit a za koho budou dýchat, ale že všichni na tomhle světě jsme si pro ni rovni.
Nemůže nám odebrat kyslík a zbavit nás světla zatím ne.
Mnoho lidí se mě poslední dobou ptá, proč se snažím pomoct každému člověku kolem sebe a já mu odpovím, že já mu chci pomoct, nemusím, můžu si vybrat, ale já chci protože vím, že si to tak něco přeje.
Dala bych cokoliv za to aby ten kdo si to čte, kdo mě zná, kdo si mě dokáže představit, kdo si to ani nepřečte, aby byl spokojený sám se sebou.
Vyrovnaný a nesnažil se předvádět, ponižovat lidi kolem sebe, brát jim jedinou naději kterou mohou mýt ukrytou kdekoliv a v čemkoliv.
Nemusím být sama šťastná stačí mi, když se lidem kolem mě rozzáří oči, krapek se usmějí v pár chvílích se cítí, že nad něčím vyhráli, přelstili, pochopili, že to nemusí být tak hrozný jak se zdá.
Pro mě si je každý rovný.
Není chudí x bohatý, hezký x ošklivý, smutný x šťastný, hodný x zlý….
Človíčci, sice vás neznám, ale můžu vám říct, že se to dá překonat, ale je to těžké.
Mě to dalo ať na tělo a na duši tolik jizev které nezmizí, že nevím co s nimi mám dělat do teďka.
Sama si nedokážu pomoct a nejhorší je, že tím jak sem se procítila do ostatních, mi už ani pomoct nedokážou.
Dneska sem byla celou noc venku až do odpoledne a potkala sem se s jedním klukem, kterého jsem ještě nikdy před tím neviděla a který je o osm let starší než já, že nechápe jak někdo s mým věkem mu dokáže přesně říct jaký je, čeho se bojí, co chce změnit a čeho chce dosáhnout za pár hodin co jsme se potkali.
Říkal, že na všechny lidi působí odstrašivým dojmem, že se ho bojí a já mu řekla že je jedno jak může působit, ale že je úplně jiný než se zdá a že ten dojem strachu ať aspoň na vteřinu kdybych ucítila, tam nemohl být, protože je to jedinečná osoba s jedinečným pohledem, který dokáže prozradit všechny tajemství v jediným okamžiku, ale jen málo kdo je dokáže pochopit.
Chci vám říct, že nechci podat pomocnou ruku jen lidem v mém okolí, ale také lidem, které ode mě mohou být vzdáleni několik set kilometrů.
Nevím jestli bych vám dokázala pomoct vyřešit vaše problémy, ale vím, že si s vámi mohu popovídat o čemkoli.
Vy neznáte mě a já neznám vás, ale přitom se známe tak dobře.
Prožívali jsme stejné pocity, prožíváme a budeme je prožívat v mládí ale příjde ten zlom kdy nás opustí.
Chvíli se radujeme, ale pak zjistíme, že nám zase něco schází a budeme to chtít najít, jako když chceme, opustíme, zanecháme ten pocit samoty a beznaděje.
Je jen na vás jestli mě vezmete za ruku, kterou vám podávám s tím, že ani vy, ať jste provedli cokoliv si nezasloužíte prožívat to, co jsem si prožila já a třeba i miliarda lidí ve světě.
Přeji vám ať najdete, to co hledáte.
Přeji vám ať uskutečníte, to co si přejete.
Ať přestanete s tím, čím přestat nemůžete.
Ať vás opustí to, co vás pronásleduje.
To co nás stvořilo, neurčilo, kdo má být šťastný, tak proč by jste to nemohli být zrovna vy?
Ať se z vašich očí vytratí ty slzy samoty a zajiskří ty jiskry štěstí.
Moje pomoct, nebo jenom kamarádské popovídání se ze začátku zatím bude odrážet jenom v této e-mail adrese,
Až podle toho, jak by se to ukázalo. Bych se dokonce naučila pro vás vytvořit nějaký chat, nebo já nevím co.
Lidičky, když si řeknete že jste sami na tomto světě, tak potom co jste si přečetli tento článek, který je napsán z ničeho nic po třech měsících odpočívání mého blogu, je důkaz toho že v tom nejste sami, já sem v tom pořád svámi, akorát že už ne v těch gardách co jsem dostávala do hlavy, když jsem byla tak kde můžete být zrovna vy, nebo kde už nejste, nebo já nevím.
Někdo má štěstí, že ta samota, ho mine, ale někdo má nevím co, že si ho ta samota nejde, ikdyž je okolo něj hodně moc lidí, které máte rádi.
Asi to ukončím tím, že nikdo nemá právo brát, kdo jsme, co chceme, co cítíme, co vidíme a hlavně jací jsme.
Každý z nás je jedinečná bytost a nikdo nemá právo nikomu nic z našeho života brát, nebo vymlouvat.
Věřte svým snům a uvidíte, že jednou z ničeho nic, se vaše sny začnou plnit. A lidi co vám nevěřili, co vám ubližovali, pocítí obrat z jiskry naděje na východisko bez konce.
Vaše už né Roxy, ale
Jane
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 death_girl death_girl | 20. srpna 2007 v 14:22 | Reagovat

Děkuju ti za odpověd, na můj e-mail.

Měla si pravdu a to co si poradila dopadlo dobře.

Ty si pro mě to nebe já na něm ta další hvězda, která se rozzářila.

Měj se nádherně a ještě jednou DĚKUJU!!!!

2 i life i life | 25. srpna 2007 v 9:34 | Reagovat

Děkuju, možná že si mě zachránila od toho, co sem chtěla provéct, pochopila jsem, že život nemusí být jenom o sklamání, ale také o těch malinkejch radůstkách, které jsem dřív neviděla.

Přeju ti, aby ti někdo dokázal pomoct, jako ty mě.

3 Jill.Owens Jill.Owens | 19. září 2007 v 17:52 | Reagovat

Mě se ten napsaný článek líbí zajímalo by mě jest-li je to co v něm je napsaný pravda?Taky mě připadá tento článek krásně napsaný a procítěný jsou v ňom city ahezjý slova ,který každýho člověka potěší.Taky jsem měl podobný cítění a taky si myslí,že všichni lidi by si měli v případě nouze a vůbec nebo když jeněkdo nemocný a nebo i smutný pomoc.Opravdu měli by si všichni lidi pomáhyt při jaký koliv situci.

4 Jane Jane | E-mail | 22. září 2007 v 1:37 | Reagovat

Jestli se ještě jednou třeba podíváš na mé stránky a na mě v slovech, tak se mi ozvy na otevrioci@seznam.cz chtěla bych s tebou prohodit pár slov měj se:)

5 *** *** | 26. září 2007 v 20:21 | Reagovat

Jak to tak čtu, tak si mylsim že tobě už asi ani nejde pomoct. Myslim si to, ikdyž sem tě nikdy neviděl. Je to divný.

6 angel angel | E-mail | 14. října 2007 v 14:57 | Reagovat

Nejpreve sme tady chtěla napsat hrozně velkej článek ale pak sem ho smazala ..ani sem nevědala co bych tím chtěla vlastně říct ..zbytečně sem všechno jen  opkecávala ale kdyby si chtěla opravdu pomáhat lidem ....( protože já o to taky moc stojí taky hodně a ráda pomáhám ) chtělo by to asi něco jako internetovou stránku ....kde by se lidi zařazovaly pod nickem a mohly tak diskutovat imezi sebou ..myslím že to by bylo lepší ....:) jinak moc pěknej článek fakt jo se povedl a blog taky super

7 Maja Maja | E-mail | 8. prosince 2007 v 13:28 | Reagovat

Znám hodně dobrých lidí, ale to, co ty tu píšeš je opravdu zvláštní. To ti opravdu na sobě vůbec nezáleží, proč myslíš, že ti není pomoci? Jsi moc hodnej člověk. Přeju ti, abys našla štěstí

8 Pajci-listi Pajci-listi | E-mail | Web | 17. prosince 2007 v 14:32 | Reagovat

zdrcik tadyten clanek,mno je poznat ze je psany od srtce

a chtela bych ti jenom napisat pac nevim komu to mam jinemu rict ze ted sem asi hodne stastna ne asi ale urcite.dyz mi matka oznamila ze se budem stehovat tak sem brecela nechtela sem opustit to co mi bylo tak znamy,ale dyz sme se prestehovali tak sme jeli se skolou na sportovni kurz a tam sem poznala ze ty lidi ktery sem prave poznala sou to nejlepsi co me mohlo potkat.ubehnulo od kurzu uz pres dva mesice a zacala sem se bavit s jednou holkou ze tridy s kterou se nigdo nechtel bavit a vsichni ji pomlouvali a buzerovali atd..

a ona chodi s jednim klukem zacala sem se s nim taky bavit.mno a ja sem zistila ze ani kamaradka se kterou se znam od tri tak pro me nigdy neznamenala tolik jako tadyty dva kamosi niki a filip.

sou to ty nej kamosi pro ktery bych udelala cokoliv.

9 Jane Jane | E-mail | 26. prosince 2007 v 19:17 | Reagovat

Pajci-listi: každý nemá štěstí poznat to co ty, gratulece:)

10 p.bloody/whats p.bloody/whats | E-mail | Web | 24. ledna 2009 v 19:42 | Reagovat

Ahoj slečno Neznámá....

Tenhle článek je nevěřitelně zvláštní a neobyčejný! A ty musíš být přesně taková osobnost.

Je překrásný, cos napsala. Možná jsi anděl. Možná máš nadpřirozenou schopnost odhadnout lidi a vytáhnout z nich to lepší..

Já si ale myslím, že za své úspěchy je každý sám odpovědný. Pokud je člověk živý a zdravý - pak mu nic nebrání v cestě za cílem.

Co se štěstí týče..někoho v životě potká, jiného ne. A není to fér!:( bohužel, štěstí si nevydobydeme tvrdým studiem,treninkem ani ničím podobným. To musí přijít.

A ty jsi ten, kdo ho možná umí přivolat.. snad bys ho mohla přivolat trochu i sobě...?Někdy musíš pomoci i sobe samé, nejen druhým. Chci říct....je hezké myslet na druhé. Ale copak ti nezáleží na Tvém vlastním životě...? Na tom, co bude s tebou....

11 Standa Standa | 16. ledna 2011 v 19:55 | Reagovat

zajimavé čtení :)

12 Claire Claire | E-mail | 21. listopadu 2012 v 15:59 | Reagovat

Ahoj,
vím, že tento článek už je dost starý, ale kdyby sis někdy přečetla tento komentář, věř, že nejsi sama, kdo je obdařený takovýmhle poselstvím. Říkám poselstvím, protože je to prokletí i dar zároveň, vidět do lidí. Máme to dost podobné a já ch´těla vlastně jen napsat tohle:
Nejsi sama. Jsem s Tebou. :)

Hodně štěstí a hlavně Síly. Už jen to, že jsi se rozhodla svůj dar používat k dobru ukazuje, jak odvážný a šlechetný človíček jsi.

Měj se krásně.
Claire

P.S.: Klidně napiš na email. :)
Vidím, že tu máš hodně esoteriky, která je s mým životem úzce svázaná.

13 Dorothycatty Dorothycatty | E-mail | 18. července 2017 v 23:46 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170718

14 Arlenetoulp Arlenetoulp | E-mail | 22. července 2017 v 23:17 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170721

15 FlossieRasia FlossieRasia | E-mail | 25. července 2017 v 18:20 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170725

16 FlossieRasia FlossieRasia | E-mail | 25. července 2017 v 23:43 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170725

17 Aaaucedef Aaaucedef | E-mail | Web | 29. července 2017 v 13:50 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

https://veronasegwaytours.com/

18 CarolynWab CarolynWab | E-mail | 4. srpna 2017 v 22:52 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708

19 DorogiKRDO DorogiKRDO | E-mail | 24. srpna 2017 v 10:45 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в Краснодаре и г.Апшеронск. Решение любого вопроса по асфальтоукладке и дорожным работам. Быстро

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... 8-861-241-23-45
___________________________
служба благоустройство березники
казнов с д благоустройство жилых зон городских территорий
ландшафтное благоустройство курсовая работа
благоустройство г бузулука
благоустройство территории доу презентация

20 Mariacon Mariacon | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 5:41 | Reagovat

Хотели бы как-то разнообразить сексуальную жизнь? Добиться новых ощущений помогут эротические товары

Один из самых востребованных способов достичь невероятных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью просто добиться дополнительной симуляции особо чувствительных зон и точек. Только не пользуйтесь им в одиночку, доверьтесь своему партнеру. Это хорошо укрепит вашу связь и поможет стать более раскованными и открытыми друг с другом.</p>
Также среди игрушек для взрослых распространены наручники, эрекционные кольца, различные стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь эксперементировать с разными вариантами, и вы непременно отыщите то, что придется по душе вам обоим.</p>
Стоит заметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>, и остальные <a href="https://afroditalove.ru/">секс-игрушки</a> вы можете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

21 Avito321Sit Avito321Sit | E-mail | 29. září 2017 v 15:00 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

авито продать аккаунт вар тандер
как создать аккаунт на авито если номер уже привязан
как оплатить авито через кошелек
в аккаунте убрать номер в авито
регистратор аккаунтов авито

22 AlysonLuo AlysonLuo | E-mail | Web | 8. října 2017 v 22:16 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrible experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stories and whined about his anxiety. I totally told him to <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/tramadol-mechanism-of-action>read more</a> and deal with it.

23 AlysonDec AlysonDec | E-mail | Web | 11. října 2017 v 13:25 | Reagovat

http://www.tagged.com/profile.html?uid=6055413694

24 AlysonUxr AlysonUxr | E-mail | Web | 18. října 2017 v 14:08 | Reagovat

https://medium.com/@ViridianaShanya4/buying-soma-online-ac2ebdb02f7e

25 BethanyNxj BethanyNxj | E-mail | Web | 26. října 2017 v 6:49 | Reagovat

https://plus.google.com/102160097586569700012/posts/5Xn7FonrG4X

26 Avito321Sit Avito321Sit | E-mail | 28. října 2017 v 11:11 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

номер подтвержден в аккаунте что это значит авито
из за чего блокируют аккаунт на авито
как пополнить кошелек на avito
как удалить аккаунт с авито если не помнишь логин и пароль
как оплатить с киви кошелька авито

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama